Transport chłodniczy na najwyższym poziomie

Przewożenie towarów wymagających stałej, kontrolowanej temperatury nie jest łatwym zadaniem. Dlatego bez doświadczenia oraz odpowiedniej floty jest to niezwykle utrudnione. Istnieje jednak kilka przedsiębiorstw, które wykonują swoją prace na poziomie. Jedną z nich jest Dasko, która od wielu lat zajmuje się transportem chłodniczym i mroźniczym na terenie Polski oraz Europy.

Pracownicy to specjaliści w swojej branży

Kierowcy pracujący w firmie znają przepisy ruchu drogowego obowiązujące na terenie Europy, umieją się bezpiecznie po niej poruszać oraz mają wiedzę, jak przewozić towar sprawnie, szybko, ekonomicznie i bez strat. Dlatego Dasko oferuje Klientom transport chłodniczy w temperaturze kontrolowanej.

W ramach usługi klient otrzymuje bezpieczny transport międzynarodowy ładunków o specjalnych wymaganiach, zarówno w precyzyjnych temperaturach do granicy zamarzania, jak i w głębokim zamrożeniu. Wie on również, jaka jest dokładna temperatura wewnątrz samochodu, oraz gdzie znajduje się transport.

Szybki kontakt z firmą

Wszyscy zainteresowani znajdą wszystkie potrzebne informacje dotyczące usługi Dasko na stronie https://www.dasko.com.pl/pl/nasze-uslugi/transport-chlodniczy-i-mrozniczy. To tam mają również możliwość skontaktowania się z osobą, która odpowie im na wszelkie nurtujące ich pytania i poprowadzi w procesie zamawiania usługi. Można również zapoznać się z flotą, którą przewożone są towary oraz sprawdzić ich dostępność w dogodnym dla nas terminie.

Comments are closed.

  • Wdrożenie SAP Hana – korzyści dla dużych firm

    Gromadzenie i przetwarzanie danych to bardzo ważny element funkcjonowania każdej firmy. Na podstawie zbieranych informacji oraz tworzonych na ich podstawie raportów i analiz kadra zarządzająca może podejmować najlepsze w danym momencie decyzje pozwalające stabilnie rozwijać prowadzoną działalność gospodarczą oraz zapewnić jej stabilną pozycję na rynku. W obecnych czasach gromadzenie danych oraz ich aktualizowanie znacznie ułatwia …»
  • Jakie powinny być meble do domu- na czym się skupić?

    Jeśli chcemy urządzić swój salon, lub sypialnie potrzebne są meble. Od lat są one nierozerwalnie związane z wystrojem, będąc poniekąd podstawowym jego elementem. Meble do domu można zakupić w rożnym stanie, w bardzo zróżnicowanych cenach. Wiele osób korzysta z dobrych zachodnich mebli, które w Polsce przeszły gruntowna renowacje i przezywają swoja druga młodość. Do tego dochodzą …»
  • Wygląd mebli- jakie powinny być?

    Sztuka meblarska jest bardzo stara. Oczywiście przez długie wieki była wyłącznie zarezerwowana dla wyższych grup społecznych, które mogły sobie pozwolić na posiadanie eleganckiego domostwa. W modzie wciąż dominują klasyczne materiały tj. skora i drewno. Pomimo atrakcyjnych cen, ludzie mniej chętnie patrzą na produkty wykonane z imitacji. Generalnie większość konsumentów kładzie bardzo duży nacisk na jakość …»