Transport chłodniczy na najwyższym poziomie

Przewożenie towarów wymagających stałej, kontrolowanej temperatury nie jest łatwym zadaniem. Dlatego bez doświadczenia oraz odpowiedniej floty jest to niezwykle utrudnione. Istnieje jednak kilka przedsiębiorstw, które wykonują swoją prace na poziomie. Jedną z nich jest Dasko, która od wielu lat zajmuje się transportem chłodniczym i mroźniczym na terenie Polski oraz Europy.

Pracownicy to specjaliści w swojej branży

Kierowcy pracujący w firmie znają przepisy ruchu drogowego obowiązujące na terenie Europy, umieją się bezpiecznie po niej poruszać oraz mają wiedzę, jak przewozić towar sprawnie, szybko, ekonomicznie i bez strat. Dlatego Dasko oferuje Klientom transport chłodniczy w temperaturze kontrolowanej.

W ramach usługi klient otrzymuje bezpieczny transport międzynarodowy ładunków o specjalnych wymaganiach, zarówno w precyzyjnych temperaturach do granicy zamarzania, jak i w głębokim zamrożeniu. Wie on również, jaka jest dokładna temperatura wewnątrz samochodu, oraz gdzie znajduje się transport.

Szybki kontakt z firmą

Wszyscy zainteresowani znajdą wszystkie potrzebne informacje dotyczące usługi Dasko na stronie  To tam mają również możliwość skontaktowania się z osobą, która odpowie im na wszelkie nurtujące ich pytania i poprowadzi w procesie zamawiania usługi. Można również zapoznać się z flotą, którą przewożone są towary oraz sprawdzić ich dostępność w dogodnym dla nas terminie.

  Nietrzymanie moczu - u kogo występuje i jak z nim walczyć?