Lustra łazienkowe okrągłe

Lustra łazienkowe okrągłe – najlepszy przewodnik po wyborze niezbędnych akcesoriów

Łazienkowe lustra powiększające i naścienne lusterka do golenia są dostępne w różnych modelach, z oświetleniem lub bez. Tego typu lustra są zwykle montowane na ścianie w pobliżu umywalki, co pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie. Lustro łazienkowe okrągłe ze światłem zapewnia niezbędne oświetlenie podczas wykonywania makijażu i golenia, zwłaszcza gdy w łazience jest mało naturalnego światła lub nie ma go wcale.

Lustra łazienkowe okrągłe – jak zapobiegać zaparowaniu?

Nie ma nic bardziej irytującego niż próba skorzystania z lustra okrągłego łazienkowego po wzięciu prysznica, gdy jest ono całkowicie zaparowane. Niezależnie od tego, czy chcesz umyć zęby, czy nałożyć kosmetyki, będziesz musiał użyć ręcznika do wytarcia szyby, a nawet otworzyć okno w mroźny poranek i poczekać, aż para zniknie. Jest o wiele lepsze rozwiązanie.

Oto jak szybko zapobiec jego parowaniu:

  • Przed wzięciem gorącego prysznica pozostaw w łazience otwarte okno wpuszczając zimne powietrze przez 30 sekund, aby utrzymać niską temperaturę i zapobiec szybkiemu parowaniu. Jednak w końcu się uformuje, więc bierz prysznic tak szybko, jak to możliwe.
  • Przed wzięciem prysznica pamiętaj o zakryciu lustra w łazience ręcznikiem. Zapobiega to gromadzeniu się pary podczas kąpieli.
  • Nałóż piankę do golenia na powierzchnię okrągłego lustra łazienkowego i wytrzyj papierowym ręcznikiem. Pozostałość działa jak bariera dla pary, a tym samym zapobiega parowaniu lustra.
  • Przed wzięciem prysznica delikatnie rozprowadź mydło po powierzchni lustra okrągłe, a następnie użyj szmatki, aby usunąć wszelkie pozostałości. Ta sztuczka pozwoli Ci uchronić lustro przed zaparowaniem po prysznicu.
  • Wlej mieszankę octu i wody do starej butelki ze spryskiwaczem i dodaj kilka kropli mydła do naczyń. Rozpyl roztwór na lustro okrągłe łazienkowe i wytrzyj ściereczką. Pozostaw szkło do wyschnięcia lub wytrzyj je czystą szmatką. W ten sposób Twoje lustro będzie chronione przed zaparowaniem przez kilka dni.
  Kredyt Fair w roli pożyczki dla firm

Lustra łazienkowe okrągłe to świetny wybór dla tych, którzy chcą ożywić swoją łazienkę. Inne formy geometryczne oddalające od standardów pozwalają na stworzenie luksusowej przestrzeni. Dodatkowo lustro okrągłe podświetlane stanowi również bardzo ważny element funkcjonalny dla każdego domownika.