panele w lazience

Panele winylowe w łazienkach – czas przyjemniej płynie

Niewielu z nas zastanawia się nad tym, ile czasu spędza w łazience każdego dnia. Bez względu na to kim jesteś, jest to spory odcinek całej doby. Może właśnie dlatego warto poświęcić jej nieco więcej czasu podczas remontu czy aranżacji, aby stanowiła przytulne miejsce w obrębie naszego domu. Nie chodzi tu tylko o dylemat ,,wanna czy prysznic”, ale o coś znacznie ważniejszego, a mianowicie nawierzchnię podłogową, na której rewelacyjnie zaprezentują się panele winylowe do łazienki.

 

Panele winylowe w łazience – łatwe w utrzymaniu 

 

Takie rozwiązanie to przede wszystkim innowacja na miarę XXI wieku. Jest to doskonałe rozwiązanie designerskie oraz rewelacja w utrzymaniu codziennej higieny tego pomieszczenia. Nawierzchnia ta bowiem nie wymaga dodatkowych specjalistycznych preparatów impregnujących, aby wytrzymać dość osobliwe warunki, jakie panują w tym pomieszczeniu. Panele winylowe w łazience wytrzymują nie tylko wilgoć, parę wodną czy przypadkowe zachlapania. Są także odporne na gromadzenie się osadów z mydła i nie wymagają wyrafinowanych metod czyszczenia.

 

 Panele winylowe w kabinie prysznicowej – nie wszędzie

 

Jakkolwiek, są niezwykle odporne na ścieralność czy inne przypadkowe działania zewnętrzne, to jednak panele winylowe w kabinie prysznicowej nie są zalecanym rozwiązaniem. Producent nie zaleca ich w tej przestrzeni ze względu na nadmiar działania wody. Zatem inwestycja tego rodzaju nie jest opłacalną. Jednak, w pozostałej części pomieszczenia sprawdzą się doskonale jako element wykończeniowy, a także będą stanowiły ze względu na swoją różnorodność kolorystyczną, doskonałą podstawę do niecodziennych aranżacji łazienkowego metrażu.

 

Panele winylowe w łazienkach – alternatywnie 

 

Panele winylowe w łazienkach to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań ceramicznych. To zupełnie nowe oblicze tego miejsca. Sam montaż także nie należy do czynności wyjątkowo skomplikowanych, które wymagają specjalistycznego kursu. System kliknięć pozwala na swobodne ułożenie w pojedynkę. Istnieje także metoda z zastosowaniem specjalistycznego kleju montażowego, jednak ta technika wymaga już nieco więcej czasu i precyzji podczas układania. Wówczas podstawą jest idealnie gładka nawierzchnia, na której będziemy je układać.

  Panele winylowe - współczesny wyraz artyzmu

 

Jedno z marzeń człowieka – łazienka w panelach winylowych

 

Marzy ci się łazienka w panelach winylowych, ale nie masz zbyt wiele czasu na odwiedzanie kolejnych sklepów, w których albo nie ma zbyt dużego wyboru lub też brakuje akuratnie części asortymentu. Zostań w domu i z poziomu wygodnego miejsca kliknij tutaj: https://grupamo.pl/inspiracje/panele-winylowe-w-lazience-co-warto-wiedziec/. Jeden prosty ruch przeniesie cię na wyższy poziom produktowy. Dysponujemy szeroko pojętym asortymentem tego sektora, którego różnorodność zdefiniowana jest w zakresie kolorystyki oraz faktur. Możesz także wybrać odpowiedni odcień w zależności od tego czy potrzebujesz jaśniejszych albo ciemniejszych wariantów.

 

Czas spędzany w łazience ma nam dostarczyć sporo przyjemności, zarówno w kwestii codziennej higieny, jak również chęci przebywania w tym miejscu. Kliknij w powyższy link i zaaranżuj łazienkę na własnych warunkach.