Pomieszczenie z każdego zakątka świata – płytki włoskie i hiszpańskie

Nieduża, lecz prężnie rozwijająca się firma Paste-Group założona została w 1993 roku w Poznaniu. Już po kilkunastu latach działalności może pochwalić się niebywałym doświadczeniem, które zdobyła. Na pokładzie ma samych wykwalifikowanych pracowników, którzy z profesją i zaangażowaniem podchodzą do każdego Klienta. Paste-Group współpracuje z polskimi dostawcami, jednak w salonie prym wiodą płytki włoskie Poznań i płytki hiszpańskie Poznań.

Płytki włoskie Poznań

Włochy są pięknym krajem, miliony ludzi kochają tamten klimat. Jednak nie można zabrać go ze sobą do domu. Czy aby na pewno? Włoski klimat stworzyć można za pomocą płytek włoskich. Jest to godny uwagi produkt, który wytwarzany jest z w pełni naturalnych składników. Paleta kolorów i wzorów płytek włoskich jest nieograniczona, dlatego istnieje pewność, że każdy Klient zakochany we Włoszech znajdzie coś dla siebie.

Płytki hiszpańskie Poznań

Płytki hiszpańskie odznaczają się bardzo egotycznymi wzorami. Są nie do podrobienia i praktycznie nie istnieje szansa, że znajdzie się drugie identyczne. Płytki hiszpańskie są bardzo wytrzymałym produktem, a jednocześnie mają wspaniały design. Sprawdzą się fantastycznie nawet w najbardziej wyrafinowanych wnętrzach. Ponadto, dzięki świetnym parametrom technicznym, płytki hiszpańskie zazwyczaj są inwestycją na długie lata. Najczęściej spotykanymi odcieniami płytek hiszpańskich są granat, zieleń, ecru oraz czerń. Aby dowiedzieć się więcej o płytkach włoskich lub hiszpańskich, warto zajrzeć na stronę internetową: