USG bioderek dziecka – profesjonalna profilaktyka i leczenie

Zostałeś rodzicem i to, co liczy się dla Ciebie najbardziej, to zdecydowanie zdrowie Twojego malca? Obecnie, bardzo duża chorób dotyka najmłodszych. Istotną kwestią zdrowotną jest cały aparat ruchu. To właśnie on pozwala dzieciom na codzienną zabawę i to, w jaki sposób mogą cieszyć się z pełni życia w przyszłości. Zarezerwuj wizytę na wykonanie USG stawów dziecka i przyczyń się do jego zdrowia!

Posiadasz tak zwaną „burzę mózgów”, gdyż nie wiesz, gdzie szukać specjalisty, który posiada profesjonalne podejście do każdego dziecka – indywidualnie. Profesjonalne USG bioderek w Poznaniu możesz zrobić w Neomedica. 

Znajduje się tam czołowa poradnia preluksacyjna w Poznaniu, w której usługi świadczą znakomici ortopedzi dziecięcy. Dzięki zdobyciu gruntowej wiedzy oraz długofalowej pracy z najmłodszymi pacjentami, będą oni w stanie pomóc Twojemu malcowi, jednocześnie zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.

USG stawów biodrowych u niemowląt powinno być robione 3 – krotnie. Pierwsze takie badanie przeprowadza się w 6 tygodniu życia. Drugie z kolei w 3 miesiącu, a ostatnie wówczas, gdy malec przyswaja sobie umiejętność chodzenia.

Twój skarb jest na którymś z tych etapów? Neomedica przychodzi z pomocą:https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/usg-bioderek-niemowlat/.

Nie czekaj dłużej, aż coś stanie się Twojej ukochanej pociesze. Zadbaj o jej stawy już od pierwszych chwil życia, aby w przyszłości jej stan zdrowia był zadowalający. USG bioderek dziecka to badanie, dzięki któremu dowiesz się o składzie i funkcjonowaniu jego stawów. Do dzieła!